Een week echt eten, dag 1: stamppot groene blaadjes

DSC02241Ik ga een week lang echt eten koken. Vandaag is dag 1, een zaterdag. Rustig dagje, alle tijd om te koken. De stamppot vandaag, want er zijn zat groene blaadjes: een bos raapsteeltjes & een restje palmkool in de koelkast, en een maaltje snijbiet in de tuin dat nog net te redden is van de slakken.

Aardappels en pastinaak als stamp, raapsteeltjes &co gestoofd er naast (in verband met groenhatende kinders roeren we een en ander op het bord door elkaar). Nootjes, rauwkost en gebakken pompoen erbij, klaar. De rest van de pompoen kan later in de week in de sla en de pannenkoeken.  En ik ga appel-perenmoes maken, want we hebben een flinke zak appels gekregen en de peren worden maar niet rijp.

Hoeveel werk is dat?

  • DSC02228Aardappels en pastinaak schillen en snijden: 8 minuten.
  • Raapsteeltjes, palmkool & snijbiet wassen en snijden: 3 minuten.
  • Schoonmaken van de pompoen, van hele pompoen naar ovenklaar: 5 minuten.
  • Stampen: 3 minuten
  • Groente in de pan doen en af en toe omscheppen: tussen het opruimen van de keuken door.
  • Rauwkost snijden: 2 minuten.

Op een drukke dag haal je de pompoen en de appelmoes uit de koelkast, en staat de rest in een half uurtje op tafel.

DSC02237-2

Is het echt eten?

Even nog de opdracht: “oorspronkelijke producten, rechtstreeks van het land, uit de buurt, van ’t seizoen en zo puur mogelijk.” Check, check, check, helemaal bingo. En dankzij de mannen van Eko de Eerste zijn bijna alle gekochte spullen ook biologisch gecertificeerd.

Alleen de walnootjes zijn niet lokaal en bio, die komen rechtstreeks uit Turkije via de Turkse delicatessenwinkel bij mij om de hoek. Dat is een klein minnetje, want walnoten kunnen prima lokaal: op het erf van de Ulebelt staat een aantal bomen.

En wat kost dat dan?

  •  3/4 kilo aardappels: €1,10
  • 1 flinke pastinaak: €0,58
  • bosje raapsteeltjes: €1,35
  • restje palmkool: €0,30
  • snijbiet uit de tuin: €0,00
  • scheut melk, ±100 ml.: €0,50
  • klont boter, ±30 gram is €0,25
  • pompoen. Was €1,08,  we hebben er ongeveer 1/4 van opgegeten: €0,27 dus
  • handje walnootjes (uit voorraad, geschat €0,50)
  • 3/4 komkommer: €0,94. (Ja, dat is best duur in vergelijking met de supermarkt. Maar komkommer is zo ongeveer het hoofdvoedsel van mijn kinderen dus dat wil ik graag biologisch.)
  • 1 tomaat van ongeveer 100 gram, €0,19
  • appelmoes van gekregen appels, dus €0,00, en gekochte peren €2,00. Dat werden vier weckpotjes, het vijfde deel hebben we opgegeten. Dus 0,40.

Totaal, voor twee volwassenen, een kleuter en een peuter:  6 euro en 38 cent. Valt mee toch?

 Bonus: afval

Het afval: een paar zakjes die bij het oud-papier gaan. En er bleven drie happen puree liggen op het bord van mijn dochter, die gingen de kliko in. Verder: niks.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *